School te huur

Ben jij op zoek naar een toplocatie om seminars, vergaderingen, teambuildings of workshops te organiseren? Dan zijn onze locaties daarvoor de ideale plek!

Je kunt kiezen uit al onze stijlvolle locaties in Nederland en België. We hebben panden beschikbaar in Amsterdam, Rotterdam, Breda, Antwerpen, Gentbrugge, Hasselt en Brussel. Of je nu slechts één ruimte nodig hebt, of een volledige school. We hebben altijd de geschikte optie voor jouw klanten, cursisten of personeel.

Bovendien zijn onze locaties altijd gunstig gelegen, en gemakkelijk te bereiken met de auto of het openbaar vervoer. Zoek en boek via Schooltehuur.nl gemakkelijk jouw perfecte locatie.

Veelzijdig en functioneel

NHBO organiseert praktijkgerichte lessen op het gebied van schoonheid, management, talen, mode en meer. Op onze school volgen toekomstige toppers les in een professionele en optimaal ingerichte omgeving, zodat we de beste leerbeleving kunnen bieden.

Al onze lesmaterialen zijn ook voor jou beschikbaar. Denk aan vergadertafels, beamers, whiteboards, behandelingsstoelen, massagestoelen, visagiespiegels etc. Maak je graag gebruik van andere attributen en meubels, laat het ons gerust weten.

Uiteraard kun je vrijblijvend een bezoek brengen aan de locaties. Vraag direct naar de mogelijkheden via Schooltehuur.nl